Designový rodinný dům

Hradec Králové - Malšova Lhota
PRODÁNO

Nabízíme Vám k prodeji viladům pro klidné rodinné bydlení v lukrativní lokalitě města Hradce Králové, Malšova Lhota. Unikátní dvojdomy jsou vzdáleny pouze několik minut od centra a přitom jsou na okraji hradeckých lesů, které vám nabízejí možnost seberealizace a odpočinku. Jedná se o designově řešený dům, který byl navržen se smyslem pro detail a s důrazem na maximální pohodlí a soukromí obyvatel. Ideální dispozice 5+kk nabízí v přízemí prostorný obývací pokoj s kuchyní, pracovnu, koupelnu, WC a šatnu. První patro disponuje prostorem pro další tři pokoje a druhou koupelnu. Pro lepší orientaci je přiložen půdorys. Dům je kompletně dokončen z venku. Interiér si můžete dokončit dle vlastních představ a požadavků.
Zdarma máte k dispozici bytového architekta. Dokončení do kolaudace ve velmi vysokém standardu je možné realizovat s firmou, která nyní provádí výstavbu, dle individuální nabídky. Součástí prodeje je také pozemek o celkové ploše 212 m² a tři parkovací stání.

Malšova Lhota je městská část Hradce Králové, kterou lemují nejrozsáhlejší lesy v tomto městě. Plná občanská vybavenost lokality Vám nejen zpříjemní život, ale ušetří i mnoho času. Najdete zde veškeré vyžití, které od svého bydlení očekáváte. Každých 30 min Vás může odvést spoj číslo 11 městské hromadné dopravy přímo do centra města, kam cesta trvá pouhých 11 minut - trasa "Malšova Lhota Náves - Adalbertinum". Zastávku máte pouze 1 minutu chůze od domu. Obrovskou devízou lokality je napojení Malšovy Lhoty na "cyklo-in-line okruh hradeckými lesy", který je vzdálen pouhých 400m od viladomů. Máte tedy možnost každodenního sportovního vyžití v jedinečné atmosféře hradeckých lesů. Fotbalové hřiště, tenisové kurty, lanový park, obchod, školu, školku, pohostinství - i to Malšova Lhota nabízí.

Doporučujeme osobní prohlídku. Financování této nemovitosti zajistíme.

Energetická náročnost třídy B

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz