Prostorný byt 4+kk ve viladomě

Hradec Králové - Kukleny
5 992 000 Kč

Zprostředkujeme vám prodej moderně řešeného bytu 4+kk ve viladomě v Kuklenách, Hradec Králové. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží. Dispozici o celkové podlahové ploše 110,4 m² tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, ložnice, dva obytné pokoje, prádelna, koupelna a oddělená toaleta. K bytu náleží prostorný balkon o výměře 10,8 m² a zahrada za domem o výměře 44,1 m². Pro lepší orientaci přiložen půdorys.


Zahradu lze využít jako prostor pro relaxaci či jiné volnočasové aktivity. Možnost parkování na pozemku. Pro výstavbu viladomu byly použity velmi kvalitní materiály, které zajišťují nízké měsíční náklady. Byt je vhodný i pro vícečlenné rodiny. V domě jsou umístěny pouze čtyři bytové jednotky. Viladům vám tak dopřeje maximální soukromí.

Nemovitost se nachází v nové klidné lokalitě na okraji Kuklen. V okolí je plná občanská vybavenost. Kukleny jsou městskou částí krajského města Hradce Králové a do roku 2030 projdou rozsáhlou revitalizací, čímž naberou na atraktivnosti.Podrobnosti o tomto projektu naleznete na webových stránkách www.viladumkukleny.cz.


Rádi Vám více informací sdělíme na osobním setkání v naší kanceláři. Financování této nemovitosti zajistíme. 

Třída energetické náročnosti budovy B+  

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř
+420 723 473 357
cirtek@svobodapartneri.cz