Bytový projekt U Kampusu

Hradecká, Hradec Králové

Máme pro vás nový bytový projekt "U Kampusu" v mimořádné lokalitě města Hradce Králové, ulice Hradecká. Bytové jednotky jsou ideální pro startovací bydlení, podnikové ubytování, či studentské pronájmy. V domě naleznete v osmi patrech 74 bytových jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk od 17,5 m2 až do 79,3 m2.

Celý dům aktuálně prochází kompletní revitalizací a předpokládaný termín dokončení jednotlivých bytů se odhaduje na druhou polovinu roku 2019. V bytovém domě jsou k dispozici dva nové výtahy.

Bytová jednotka je nabízena po kompletní rekonstrukci. V architektem navrženém interiéru bytu naleznete podlahovou krytinu ze skládaného vinylu značky CHEROKEE (USA) s integrovanou kročejovou protihlukovou izolací, trojsklenná plastová okna renomované společnosti VEKRA a bezfalcové dveře PRÜM (DE). V koupelně byl zvolen obklad značky RAKO, italská dlažba ERMES, značkové baterie GROHE a sanitu od společnosti Laufen a ROCA. V případě zájmu o koupi nezrekonstruovaného bytu vám bude poskytnuta sleva z kupní ceny.

Více informací naleznete na

Ing.Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz