Stavební parcela, 729,59 m²

Hradec Králové - Roudnička
3 353 400 Kč

Nabízíme Vám k prodeji moderně řešené území se stavebními parcelami v jedné z nejžádanějších lokalit města Hradce Králové, městské části Roudničce. Jedná se o uzavřenou lokalitu, která nabízí možnost výstavby rodinných vil s jasně daným regulativem. Díky tomu vznikne nové rezidenční území s uceleným charakterem moderní architektury. Roudnička je místní část statutárního města Hradce Králové. Nachází se v jižní části města v údolí mezi kopcem Sv. Jana a lesnatým návrším, které ji odděluje od obce Vysoká nad Labem.

Tato nová lokalita je napojena na stávající moderní zástavbu a naleznete ji vedle rybníku Roudnička na slunné pláni s výhledem na okolní louky a novohradecké lesy. Spojení s centrem města je zajištěno městskou hromadnou dopravou. Díky kombinaci bydlení ve městě a v přírodě patří tato lokalita k jedné z nejvyhledávanějších v královehradeckém kraji. Popularitu místa zvyšuje nedaleké devítijamkové golfové hřiště s restaurací.

Je kladen velký důraz na komplexní architektonickou myšlenku budoucí rezidenční vilové čtvrti. Navržená regulativa se vztahující na výstavbu rodinných vil, aby měli budoucí majitelé jistotu v konečném vzhledu lokality.
Cena pozemku o celkové rozloze 729,59 m² je uvedena bez nákladů na inženýrské sítě. Podrobnosti o tomto projektu naleznete na webových stránkách www.vilaresortroudnicka.cz.

Rádi Vás místem provedeme na osobní prohlídce.  

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz