Rodinný dům - Malšovice

Hradec Králové
Malšovice, Náhon
PRODÁNO

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v jedné z nejžádanějších lokalit města Hradec Králové, Malšovice.

Rodinný dům prošel minulý rok zásadní rekonstrukcí. Došlo k podřezání a sanaci obvodového zdiva, dále také ke kompletnímu vybourání a hlubokému vybrání podlah, poté k následné izolaci a vylití novým betonem. V domě je nová kanalizace, odpady i elektrické rozvody. Vytápění interiéru zajištuje kombinace elektrického, podlahového vytápění a krbu rozvedeného do topných těles v každém pokoji. Rodinný dům je osazen novými plastovými okny. Dispozici rekonstruovaného přízemí tvoři vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyň, dětský pokoj, ložnice, šatna, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatné WC. Prostorná kuchyň s francouzským oknem čeká na umístění nové kuchyňské linky dle vkusu a představ nového majitele. Přízemí disponuje podlahovou plochou 84 m2. Podkroví domu je v původním stavu a nabízí možnost vybudování několika pokojů. Pozemek o celkové rozloze 420 m2 poskytuje naprosté soukromí.

Rodinný dům je po všech zásadních rekonstrukcích a je ihned obyvatelný. Doporučujeme prohlídku. Financování této nemovitosti zajistíme.  

Třída energeciké náročnosti budovy G

Chcete si domluvit prohlídku?

Zavolejte nebo si ji rezervujte níže online.

+ 420 723 473 357

Rezervace prohlídky

Zarezervujte si prohlídku této nemovitosti. Potvrdím termín s majitelem a ozvu se Vám zpět.