Přízemní rodinný dům

Hořiněves
6 650 000 Kč

Zprostředkujeme vám prodej exkluzivního přízemního domu s ideální dispozicí 4+kk v obci Hořiněves. Celkovou podlahovou plochu 120 m² tvoří vstupní chodba, kuchyň s jídelním koutem a obývacím pokojem, tři obytné pokoje a dvě koupelny s toaletou. Dům nabízí prostornou garáž, která slouží nejen k parkování, ale také jako úložný prostor s dílnou. Dům je vystavěn na rozlehlé parcele o rozloze 1293 m², kde naleznete také zahradní domek s pergolou.


Dům je vystavěn ve velmi vysokém standardu. Disponuje dřevěnými trojsklennými okny, elektronickými venkovními roletami, masivními dubovými dveřmi a podlahovým vytápěním s odporovými kabely. Zdivo je složeno z pálené cihly 40 cm + 15 cm zateplení. Díky tomu jsou zajištěny velmi nízké provozní náklady na bydlení, maximálně 3.000 Kč měsíčně. V interiéru naleznete kvalitní podlahu ze skládaného vinylu. Vytápění je zajištěno také pomocí krbové vložky s výměníkem, který zajišťuje regulovaný rozvod tepla do všech místností.

Obec Hořiněves je vzdálena 16 km severozápadně od Hradce Králové. Působí zde základní a mateřská škola, která je zároveň i školou komunitní, zdravotní středisko s ordinací praktického lékaře a stomatologa. Občanům nabízí služby Česká pošta, jedno pohostinství a dva obchody. Nemovitost se nachází v satelitní části obce.


Doporučujeme osobní prohlídku. Financování této nemovitosti zajistíme. 

Třída energetické náročnosti budovy B

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz