Reference

Reportáž pro Českou televizi do Událostí v regionech

Reportáž pro Českou televizi do Událostí

Vítěz soutěže Realiťák roku 2019 - Královehradecký kraj

Mladá fronta DNES

Iveta a Petr Dusovi

Děkujeme panu Svobodovi za rychlé vyřízení hypotéky, přátelský a profesionální přístup. Díky němu bydlíme spokojené v novém domě. Také děkujeme za milý a profesionální přístup panu Čírtkovi při prodeji domu. Oba můžeme vřele doporučit. Přátelům a známým doporučujeme už teď. 

Ing. Radka Turnovská s manželem

Podnikatelé

Velká pochvala panu Čírtkovi i panu Svobodovi, díky nim jsme si splnili sen o bydlení ve svém domě, bez stresu a starostí. Oba byty jsme prodali dle našich představ. Vyřízení hypotéky proběhlo hladce a bez problémů, vřele proto doporučujeme. Profesionální přístup, skvělá komunikace, časová flexibilita a my přejeme mnoho dalších spokojených klientů, ať se daří.

PhDr. Eva Otterová s manželem

Klinický psycholog, psychoterapeut

Aktivně s námi spolupracoval při hledání vhodného bytu. Zjišťoval pohotově informace, připravoval s předstihem důležité podklady pro jednání. Respektoval naše časové možnosti a nutnost drobných úprav smlouvy. Nebyl problém s opakovanou prohlídkou nemovitosti. Můžeme jej doporučit.

Vendula Soukupová

Pokladní

Naprostá spokojenost, vše proběhlo nad moje očekávání. Vřele doporučuji.

Eva Nováková

Specialista Backoffice

Nadstandardní, profesionální přístup, výborná a rychlá komunikace, flexibilita. Díky panu Čírtkovi prodej nemovitosti proběhl hladce a bez potíží. Mohu jen doporučit, pokud bychom v budoucnu potřebovali pomoc při koupi/prodeji nemovitosti, nebudeme váhat a znovu využijeme jeho služeb. 

Ondřej Maxa

HP WH Senior Supervisor

Vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací, makléř se vždy přizpůsobil mému časovému harmonogramu a v kombinaci s příjemným vystupováním jsem byl na 100% spokojený.

doc. PharmDr. Aleš Tichý, Ph.D.

Vědecko-pedagogický pracovník

Pan Čírtek disponuje atributy úspěšného realitního makléře. Má dobrou schopnost prezentace, je flexibilní, umí naslouchat potřebám svých klientů a jeho vystupování je velmi příjemné. Navíc působí klidným dojmem, což je dnes v této branži nedostatkové zboží.

Marek Zhouf

Podnikatel

Profesionální a flexibilní přístup pana Čírtka při zprostředkování prodeje nemovitosti. Nenásilný a přirozený projev spolu se spolehlivostí nemohu hodnotit jinak než nadmíru kladně.

Bc. Bára Vošoustová

Specialista analytické laboratoře

Velmi příjemné vystupování a profesionální přístup. Rychlé, kvalitní služby. S poskytnutým servisem jsme byli naprosto spokojení a můžeme proto jen doporučit.

Roman Makyda

Prodejce dílů a příslušenství

Profesionální přístup, výborná komunikace, komplexní služby od přípravy a zadání nabídky až po podepsání smlouvy. Mohu všem vřele doporučit. Další spolupráce 100%

Ing. Johana Šlapáková 

Účetní

Byli jsme velmi spokojeni s časovou flexibilitou makléře. Nemuseli jsme se o nic starat a vše proběhlo bez problému.

Vendula Pospíšilová

Asistentka ředitele

Děkuji za kvalitní zprostředkování prodeje mé nemovitosti. Z mé strany stačilo jen pár podpisů a předání klíčů novým majitelům.