Řadový rodinný dům, Pardubice - Studánka

Bartoňova
Pardubice
7 490 000 Kč

Zprostředkujeme vám prodej rodinného domu s ideální dispozicí 5+1 ve velmi žádané lokalitě, ulice Bartoňova, Pardubice - Studánka.

Dům o celkové podlahové ploše cca 250 m² tvoří dvě nadzemní podlaží a sklep. Přízemí je velmi vzdušné, nachází se zde vstupní chodba, obývací pokoj, neprůchozí obytný pokoj s menší kuchyňkou a koupelna s toaletou. Přes masivní dřevěné schody se dostaneme do prvního patra, které nabízí dva neprůchozí obytné pokoje, kuchyň, obývací pokoj, toaletu a koupelnu s vanou. Z obývacího pokoje v patře je přístupná zasklená lodžie s výhledem do klidné zahrady. Z obývacího pokoje v přízemí je zajištěn přístup na terasu, na kterou navazuje přilehlá zahrada. K domu náleží také garáž. Rodinný dům je po částečné rekonstrukci. Má nově zateplenou střechu pěnou, nově zrekonstruované koupelny a nový plynový kotel. V patře jsou osazená plastová okna s trojsklem a v přízemí jsou osazená dubová okna.

Zahradu o výměře 201 m² lze využít jak pro zahradničení, tak pro relaxování, či sportovní aktivity.V okolí je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost.

Rádi Vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz