Řadový rodinný dům

Hradec Králové - Plácky
REZERVOVÁNO

Zprostředkujeme vám prodej řadového domu s ideální dispozicí 5+kk v ulici Pohlova, Hradec Králové - Plácky. Podlahovou plochu 206 m2 tvoří dvě nadzemní podlaží, z nichž každé lze považovat za samostatný byt.
V přízemí se nachází vstupní hala, obývací pokoj se vstupem na venkovní terasu, kuchyň, prádelna, koupelna s WC a garáž.
V horním patře jsou k dispozici tři velké pokoje, menší kuchyň s dveřmi na lodžii, šatna, která spojuje obývací pokoj a ložnici s balkónem, koupelna a WC. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

Dům byl vystavěn a zkolaudován v roce 1975 a je podsklepen. V jedné ze dvou sklepních místností je umístěn nový plynový kotel pro vytápění domu a uzávěr vody s přepínáním mezi dálkovým vodovodem a společnou studnou, která disponuje dostatečným množstvím vody i v suchém létě.

S instalací plynového kotle bylo provedeno vyvložkování komínu a okna v horním patře byla vyměněna za plastová okna se žaluziemi. V domě je vše funkční a je určen k okamžitému bydlení.

K domu patří pěkná zahrada o výměře 193 m2 s udržovanou skalkou a s vrátky v zadním plotě do polí. Část zahrady je zastíněna vzrostlou třešní.

Předností domu jsou velkoryse a důmyslně řešená dispozice, prosvětlené prostorné pokoje, velké množství úložného prostoru, neboť v předsíni a vstupní hale v přízemí, jakož i v pokoji a šatně v patře, jsou zabudovány vestavěné skříně až ke stropu, a také rozlehlé a odvětrávané sklepní místnosti pro ukládání potravin.
Největší předností je výhodná poloha domu, leží v poklidné lokalitě s příjemným výhledem do okolních polí a přitom je od centra města vzdálen pouhých 25 minut chůze, v praktickém dosahu je to k autobusovému a vlakovému nádraží, do nákupního centra či do historické části města. Zastávka městského autobusu č. 10 se nachází cca 200 m od domu. Nedaleko vede Labská cyklostezka obklopena krásnou přírodou a lemována pěšinkou pro procházky podél řeky.

Rádi vám tuto nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování této nemovitosti zajistíme.

Třída energetické náročnosti budovy E   

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz