Byt 3+kk po rekonstrukci

Mánesova
Hradec Králové
16 000 Kč / měsíc

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+kk s balkonem v centru města Hradce Králové, Mánesova.
Jedná se o byt po kompletní nákladné rekonstrukci ve 3. nadzemním podlaží cihlového bytového domu bez výtahu. Interiér tvoří vstupní chodba, dva samostatné pokoje, kuchyň s obývacím pokojem, koupelna s vanou, dvěma umyvadly a toaletou, samostatná toaleta s vlastním umyvadlem a balkon s výhledem do klidného vnitrobloku. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.
Standard bytu zahrnuje elegantní velkoformátová hliníková okna s trojsklem pro nadstandardní tepelnou izolaci a eliminaci hluku, dřevěné parkety v obytných pokojích, plovoucí podlaha v obývacím pokoji, dlažba v koupelně, na toaletě a na chodbě.
V okolí je plná občanská vybavenost. V blízkém dosahu se nachází Velké náměstí s řadou restaurací, obchodní centrum Atrium a Aupark s množstvím obchodů. Nedaleko jsou také například Šimkovy sady se dvěma procházkovými okruhy. V místě je výborná dopravní dostupnost - přímo na Ulrichově náměstí je umístěna autobusová zastávka.


Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na energie, které činí cca 3 000 Kč. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu.
Doporučujeme osobní prohlídku.

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz