Stavební pozemek v malebné krajině

Orlické Záhoří

890 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej krásné stavební parcely v obci Orlické Záhoří. Rovinatý pozemek se nachází v centrální části obce a nabízí celkovou plochu 1319 m2. V asfaltové příjezdové komunikaci je na hraně pozemku umístěna elektřina a dálkový vodovod. Kanalizační přípojka je umístěna přímo na pozemku.

 Součástí nabídky je také projekt rodinného domu. Jedná se o přízemní celozděný nepodsklepený rodinný domek s obytným podkrovím. Půdorys stavby je obdélníkový o rozměrech 7,6 x 12,6 m. Zastřešení je řešeno sedlovou střechou o sklonu 45°. Pro tuto stavbu bylo stavebním úřadem vydán územní souhlas. Platnost již bohužel vypršela, nicméně není problém ji obnovit. Parcelu je možné využít také pro stavbu chalupy či penzionu.

Obec Orlické Záhoří leží v nadmořské výšce 700 m.n.m a spadá do Chráněné krajinné oblasti Orlické hory. Poloha obce umožňuje dobré podmínky pro turistiku, jízdu na kole, v zimním období můžete využívat vleky a strojově upravené běžecké trasy. Nově je zde také vybudovaný osvětlený lyžařský běžecký okruh. Obec plánuje výstavbu čtyřsedačkové lanovky. Celoročně zde funguje systém tzv. cyklobusů a skibusů, které Vám umožní se bez problémů dostat na hřeben Orlických hor. V dojezdové vzdálenosti se nachází lyžařské areály Černá Voda (3 km), Deštné (14km), Zieleniec (12km) , Říčky (13 km).

Jedná se o malebné místo s krásným výhledem do okolní přírody. Doporučujeme osobní prohlídku. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Financování této nemovitosti zajistíme.

Chcete si domluvit prohlídku?

Zavolejte nebo si ji rezervujte níže online.

+ 420 723 473 357