Nový byt 2+kk, Tichá

Tichá
Hradec Králové
11 500 Kč

Rádi bychom vám nabídli k pronájmu kompletně nově vybudovanou bytovou jednotku 2+kk v ulici Tichá, Hradec Králové - Slezské Předměstí. Celkovou podlahovou plochu

41,5 m² tvoří kuchyň s obývacím pokojem a menší oddělená ložnice, koupelna a samostatná toaleta s vlastním umyvadlem. Koupelna disponuje vyhřívanou podlahou a sprchovým koutem s tropickým deštěm i ruční sprchou. Byt je vybaven novým kuchyňským koutem, rekuperací vzduchu a designovými interiérovými dveřmi značky SEPOS. V bytě je položena kvalitní odolná vinylová podlaha. Vytápění je zajištěno moderním konvektorovým radiátorem. Dále jsou zde připraveny rozvody k montáži AC jednotky na střechu.

Jednotka je umístěna v 2. nadzemním podlaží novostavby. Bytový dům má kvalitní zateplení jak zdiva, tak střechy, dále má osazená kvalitní plastová okna s trojsklem, která izolují teplo a zaručují eliminaci hluku. Díky použitým technologiím jsou měsíční náklady na energie maximálně úsporné.Součástí nabídky je také možnost využití kolárny, oplocené zahrady za domem a bezplatného parkování.Nemovitost se nachází v klidné městské části Slezské Předměstí. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost.Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie, které činí cca 1.500,-Kč.
Doporučujeme osobní prohlídku.

Ing.Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz