Horský hotel

Pec pod Sněžkou
info o ceně u RK

Nabízíme vám ke koupi horský hotel s rozlehlými, částečně stavebními pozemky a investičním potenciálem, který se nachází poblíž centra Pece pod Sněžkou.

V tradičním horském hotelu o celkové ploše 531 m² je k dispozici plně vybavená kuchyň, společenská místnost, bar, 12 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů s privátní koupelnou se sprchovým koutem a dvě garáže. Z některých pokojů je přístupný balkon s malebným výhledem do okolí. V přízemí se nachází také samostatný byt, který lze využít jako apartmán nebo zázemí pro majitele. K hotelu náleží soukromé parkoviště a částečně stavební pozemky v blízkosti lesa o celkové rozloze 7105 m². Pozemek pod hotelem o výměře 1470 m² je ryze stavební a nabízí možnost výstavby dalšího rekreačního objektu.

Příjezd až k hotelu je po zpevněné asfaltové komunikaci. Dle územního plánu se nemovitost nachází v lokalitě, která nemá typickou "údolní polohu". Neprochází jí hlavní průjezdní komunikace ani žádný z hlavních vodních toků. V okolí je převážně bytová zástavba, řadové domy a několik individuálních rodinných domů.

Pec pod Sněžkou je největší středisko lyžování a turistiky ve východní části Krkonoš a poskytuje celoroční vyžití. Okolí hotelu nabízí nepřeberné množství možných aktivit. Naleznete zde řadu značených turistických stezek vhodných i pro výlety na horských kolech. V blízkosti se nachází venkovní kurt s umělým povrchem a multifunkční hřiště nejen na volejbal. Pro děti bylo v těsném sousedství hotelu vybudováno dětské hřiště. Zábavu nabízí i Relaxpark, kde naleznete kromě bobové dráhy také obří skluzavku, trampolíny nebo lanové centrum. Dále se zde nachází například wellness, fitness, bowling nebo pastviny a výběhy s hospodářskými zvířaty. V obci je plná občanská vybavenost, fungují zde potraviny, pošta i bankomaty. Hradec Králové je vzdálen 73 kilometrů, Praha 180 kilometrů, Polsko 20 kilometrů.

Horský hotel Nebozízek vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 


EN:

We offer a renovated hotel in the mountains and its adjacent building plots with a great investment potential for sale. The property is located near the centre of Pec pod Sněžkou.

The traditional mountain hotel with a total area of 531 squared meters has a fully equipped kitchen, a lounge, bar, 12 furnished double-bed rooms with ensuite bathroom, to each of them belong two garages. Some rooms have balconies with scenic view. On the ground floor there is a separate apartment which can be possibly used as the owner's apartment.

The hotel has a private parking lot and partly building plots which have an area of 7 105 square meters near to the forest. A plot below the hotel of an area of 1470 square meters is intended as a building plot and offers a great opportunity to build another recreational estate.

The hotel is approachable by asphalted road. According to the zoning map, the property is not located in typical 'valley location'. The area is not disturbed by any main roads nor watercourse. The area is mostly residential - apartments, terraced houses and detached houses.

Pec pod Sněžkou is the largest tourist and skiing centre in the eastern part of Krkonoše mountains. The centre offers wide range of activities all year long. Nearby the hotel itself you will find plenty of marked hiking trails also suitable for cycling trips and an outdoor tennis court and a multipurpose playing field. In the immediete proximity of the hotel was also built a playground. Entertainment is provided also by Relaxpark where beside of a bobsled track you will also find a giant slide, trampolines and a rope centre. Moreover you will find here a wellness, a gym, bowling centre, pastures and paddocks with farm animals. The area has full inventory of public facilities such as groceries, a post office and ATMs.

The city Hradec Králové is about 73 kilometres far, Prague is 180 kilometers far and borders with Poland only 20 kilometers.

We will be happy to show you the hotel Nebozízek on a personal tour. Don't hesitate to contact us for further information.


Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz