Jedinečný byt 4+kk v projektu Cihlovka

Pražská třída
Hradec Králové - Kukleny
4 350 000 Kč

Jedinečná bytová jednotka 4+kk v novém projektu Cihlovka, který je situován na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové. Jedná se o unikátní projekt nízkoenergetického moderního rezidenčního bydlení, který šetří nejen přírodu, ale i peněženku.


Byt je orientovaný na jihovýchod a nachází se ve 4. NP bytového domu s výtahem. Dispozici o celkové podlahové ploše 77, 4 m² tvoří vstupní chodba, tři samostatné neprůchozí pokoje, obývací pokoj s kuchyní, koupelna s vanou, samostatná toaleta a balkon. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Pro výstavbu byly použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Koupelna je vybavená zařízením od německé firmy GROHE a švýcarské značky Geberit. Byt je vybaven automatickým větráním s rekuperací tepla, podlahovým teplovodním topením a šetřiči vody. Do ulice má jednotka osazená z venku antracitová a zevnitř bílá protihluková okna. Ohřev vody zajišťují fotovoltaické panely umístěné na střeše domu. Součástí nabídky je také sklep v suterénu.

Aby nedocházelo k přehřívání budovy, dbá se na kvalitní zateplení. Budova bývalé koželužny se promění na bytový dům s vlastním vnitroblokem. Industriální duch areálu ovšem nezmizí, neboť zde bude ponechán tovární komín, který rovněž projde rekonstrukcí.
Prostorný byt je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry nebo dokonce jako investice. Vzhledem k použitým technologiím, budou provozní měsíční náklady na byt 4+kk maximálně úsporné. Více informací naleznete také na www.cihlovka.cz.

Kukleny projdou do roku 2030 rozsáhlou revitalizací, dojde tak k zatraktivnění této části. Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města. Výborná občanská vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).

Neplatí se daň z nabytí.

Rádi Vám sdělíme více informací na osobním setkání. Financování Vám pomůžeme vyřešit. 

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz