Luxusní byt 3+kk

Puškinova
Hradec Králové
5 990 000 Kč

Nabízíme Vám k prodeji velmi luxusní byt 3+kk s balkonem ve 3. nadzemním podlaží cihlového bytového domu v ulici Puškinova, Hradec Králové.

Jeho dispozici o celkové podlahové ploše 103 m² tvoří předsíň, obývací pokoj s kuchyní, dětský pokoj, ložnice, dvě koupelny s toaletou a komora. Byt prošel velmi nákladnou rekonstrukcí a je vybaven kvalitním nábytkem na míru. O navržení a realizaci se postaralo designové studio Alnus.

Kuchyňský kout je plně vybavený vestavěnými spotřebiči nejvyšší řady značky Siemens a mimo jiné také indukcí s připojením k Wi-Fi, kterou lze ovládat přes aplikaci či vestavěným kávovarem. Jednotka disponuje nadstandardními technologiemi, jako je například chytrá elektřina. Každá místnost má variabilní možnosti osvětlení, které lze opět ovládat přes aplikaci na telefonu. Každý pokoj disponuje stmívačem světla. Po celém bytě jsou rozvedeny datové zásuvky pro možnost připojení. V obývacím pokoji můžete využít kvalitní integrovaný audiosystém 5+1 s možností připojení Bluetooth.

Dále interiér nabízí kompletně nové dřevěné podlahy, bezfalcové dveře s magnetickým dovíráním, vstupní bezpečnostní dveře s nejvyšším stupněm zabezpečení a kamerou u vchodových dveří, jak do domu, tak do bytu. Byt má osazena dřevěná okna s předokenními žaluziemi na dálkové ovládání. Vytápění je zajištěno teplovodním podlahovým topením. Ohřev vody je zajištěn pomocí dvoukomorového elektrického bojleru. V ložnici se nachází privátní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. K jednotce náleží sklep v suterénu domu a dřevník ve vnitrobloku. Možnost bezplatného parkování podél OC Aupark.

Nemovitost se nachází v městské části Pražské Předměstí naproti OC Aupark poblíž hlavního nádraží a v docházkové vzdálenosti od historického centra města Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost.


Cena za kompletní bytovou jednotku včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích.

Nemovitost Vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování tohoto bytu zajistíme.

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz