Luxusní loftový byt 3+kk

Husova
Pardubice
4 950 000 Kč

Zprostředkujeme prodej luxusního loftového bytu 3+kk o celkové ploše 102 m² v ulici Husova, Pardubice - Bílé Předměstí, pár kroků od Velkého jezera. Jedná se o atypický loftový byt po kompletní nákladné rekonstrukci ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu.

Dominantou bytu je otevřený a vzdušný prostor. Spodní část interiéru nabízí předsíň, kuchyň s obývacím pokojem, ložnice, střešní pokoj, 2 šatny, koupelnu s vanou i se sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Vstup do horního patra je zajištěn dřevěným žebříkem, kde je útulný střešní pokoj a oddělený úložný prostor. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Ložnice nabízí výhled na klidné jezero za domem.

Loft je stylizován do modernějšího stylu. Nová nadstandardní kuchyňská linka navržená na míru kuchyňským studiem Dekorum je plně vybavená kvalitními spotřebiči vyšší řady.

Standard vybavení zahrnuje, mimo jiné, plovoucí podlahy, voděodolná podlaha aquastep v koupelně, krbová vložka s průduchem do vedlejšího pokoje, interiérové dveře na míru značky CAG s magnetickým pantem, kvalitní dveřní kování od českého výrobce M&T a multisplitová klimatizace s Wi-Fi modulem pro ovládání.

Možnost parkování na dvoře za poplatek. V okolí je plná občanská vybavenost. V místě je výborná dopravní dostupnost - přímo před domem je umístěna autobusová zastávka, ze které jezdí pravidelně autobusy do centra města.

Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz