Panelový byt 3+1

Durychova
Hradec Králové
3 490 000 Kč

Nabízíme vám ke koupi byt 2+1 se dvěma lodžiemi v ulici Durychova, Hradec Králové. Jedná se o byt s velkým potenciálem s možností drobné úpravy na 3+1. Byt se nachází v desátém nadzemním podlaží panelového domu s výtahem.

Interiér o ploše 83,6 m² tvoří vstupní hala, kuchyň, dva prostorné neprůchozí pokoje, koupelna s vanou a samostatná toaleta. Z bytu jsou přístupné dvě lodžie s příjemným výhledem na staré město a Krkonoše. V případě zájmu o rekonstrukci bytu Vám můžeme zprostředkovat stavební firmu, která se specializuje na přeměny bytového jádra. Součástí nabídky je také sklep v suterénu domu. V domě proběhla výměna plastových oken, vchodových dveří, stoupaček, střechy i výtahových kabin. Nyní se plánuje revitalizace fasády.

Nemovitost se nachází v městské části Nový Hradec Králové. Jedná se o atraktivní a vyhledávanou lokalitu pro bydlení. V místě je kompletní občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází například zastávka MHD, OC Futurum, supermarket Albert, základní a mateřská škola.

Doporučujeme osobní prohlídku. Financování nemovitosti zajistíme.

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz