Designový byt 2+kk

Pospíšilova, Hradec Králové
14 500 Kč

Nabízíme Vám pronájem luxusního bytu 2+kk v ulici Pospíšilova, Hradec Králové. Bytová jednotka se nachází ve 2. NP cihlového domu s novým výtahem. Dispozici o výměře 60 m² tvoří vstupní chodba, kuchyň s obývacím pokojem, ložnice, komora, koupelna, oddělená toaleta a lodžie o výměře 2,6 m². Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Celý byt prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí. Návrh i realizaci interiéru provádělo designové studio. Byl kladen důraz na kvalitní materiály a jejich kvalitní provedení. V chodbě je umístěna vestavěná skříň. Kuchyň disponuje spotřebiči vysoké řady. Veškerý nábytek byl vytvořen na míru. Interiér nabírá moderního vzhledu mimo jiné díky dekorační betonové stěrce na stěnách. Na toaletě je nainstalována bidetová sprška. Díky skleněnému průzoru do druhého pokoje disponuje koupelna přirozeným světlem. Jednotka disponuje bezpečnostními vchodovými dveřmi.

Byt je nabízen včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích. Součástí nabídky je také sklepní kóje v suterénu. Možnost bezplatného parkování.

Během měsíce března dojde k instalaci elektrických předokenních rolet. 

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie, které činí cca 3000 Kč. Rádi vám tento krásný byt ukážeme na osobní prohlídce.  

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz