Exluzivní byt 2+kk v centru Poděbrad

Dvořákova
Poděbrady
REZERVOVÁNO

Nabízíme Vám k prodeji luxusní byt v samém centru lázeňského města Poděbrady, ulice Dvořákova.

Bytová jednotka o celkové podlahové ploše 70 m² byla navržena architektonickým studiem a prošla kompletní nákladnou rekonstrukcí. Její dispozici 2+kk tvoří vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyní, ložnice, balkón, šatna, koupelna a samostatné WC.

Veškeré použité materiály i vybavení jsou v nejvyšším standardu. Kuchyňská linka z masivu disponuje skrytou spíží a veškerými vestavěnými spotřebiči v čele s dvoukřídlou americkou lednicí. Dominantou linky je kamenná deska z africké žuly. Vysoký komfort bydlení zajišťuje instalované podlahové topení nejen v celém bytě, ale i ve sprchovém koutu. Stabilní teplotu během letních měsíců obstarají klimatizační jednotky. Dle nejmodernějšího trendu byly vybrány také skryté bezobložkové dveře v interiéru. V celém prostoru je osazen sádrokartonový podhled s pouzdry na závěsy. Podlahu tvoří jednoúrovňová italská dlažba.

Součástí naší nabídky je kompletní luxusní vybavení, které vidíte na fotografiích. Téměř veškerý nábytek byl vyroben na míru.

Vzhledem ke špičkovému standardu apartmánu a jeho lokaci se nabízí využití pro krátkodobý pronájem.

Rádi Vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování této bytové jednotky zařídíme. 


We offer for sale a luxury apartment located in the very centre of the spa town of Poděbrady, at Dvořákova street. 

The apartment with a total floor area of 73.52 sqm was completely refurbished and re-designed by an architectural studio. Its 2+kc (kitchen corner) layout comprises an entrance hall, spacious living room with kitchen, bedroom, balcony, dressing room, bathroom, and separate toilet. All materials and equipment used are of the highest standard. The kitchen is made of the solid wood and is equipped with all built-in appliances, including a hidden pantry, and a double-wing American-style refrigerator. The kitchen style is dominated by a stone worktop made of African granite.

The high level of living comfort ensures the underfloor heating system. Air-conditioning units provide a steady temperature during the summer months. Custom wooden doors and windows with insulated glazing were made in the style of a spa town. The entire apartment is fitted with a plasterboard ceiling. The floor is covered with one-level Italian tiles. The lighting of the apartment has been elaborated to the smallest of details.

The offer includes all the luxurious furnishing, which you can see in the photos. Almost all the furniture was made to measure. The apartment with its high standard and location is very suitable for short-term rentals. We will be happy to show you the property during a personal tour. We can also arrange the financing of this apartment.

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz