Slunný byt 2+kk

T. G. Masaryha
Horoměřice
4 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji krásný slunný byt 2+kk v rezidenčním projektu Velká Brána, v ulici T. G. Masaryka, Horoměřice, Praha - západ.

Jedná se o částečně vybavený byt situovaný ve 2. nadzemním podlaží novostavby z roku 2018. Jeho celkovou podlahovou plochu 54,2 m² tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s přípravou na kuchyň, ložnice, komora, koupelna s vanou a toaletou. Z obývacího pokoje je přístupný prostorný balkon o výměře 7 m². Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

V komoře jsou umístěny praktické úložné prostory. Byt je vybaven designovými svítidly a dalšími stylovými doplňky, které oživují interiér. V koupelně a na chodbě je položena keramická dlažba, v ostatních místnostech kvalitní laminátová plovoucí podlaha a na balkoně mrazuvzdorná dlažba. Byt disponuje protipožárními bezpečnostními vstupními dveřmi.

Součástí nabídky je také sklep a garážové stání v suterénu domu.

Byt se nachází v klidné rezidenční lokalitě v obci Horoměřice, situované na dosah Prahy 6. Nemovitost je vzdálená 25 minut autem od centra hlavního města Prahy, zároveň je obklopená přírodou a okolí nabízí pestrou škálu volnočasových aktivit. V místě je výborná občanská vybavenost, za domem dětské hřiště, řada restaurací, obchodů atd. v docházkové blízkosti. Nemovitost leží poblíž autobusové zastávky, ze které jezdí autobusy č. 355, 359, 316 pravidelně každých deset minut ke stanicím metra Bořislavka a Dejvická. V důsledku výstavby nových projektů v okolí, bude vybudována další autobusová zastávka přímo u domu.

Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz