Nově vybudovaný byt 1+kk

Tichá
Hradec Králové

11 500 Kč

Rádi bychom vám nabídli k pronájmu kompletně nově vybudovanou bytovou jednotku 1+kk v ulici Tichá, Hradec Králové - Slezské Předměstí. 

Celkovou podlahovou plochu 44,5 m² tvoří kuchyň s obývacím pokojem, koupelna a samostatná toaleta s vlastním umyvadlem. Koupelna disponuje vyhřívanou podlahou a sprchovým koutem s tropickým deštěm i ruční sprchou. Byt je vybaven novým kuchyňským koutem, rekuperací vzduchu a designovými interiérovými dveřmi značky SEPOS. V bytě je položena kvalitní odolná vinylová podlaha. Vytápění je zajištěno moderním konvektorovým radiátorem. Dále jsou zde připraveny rozvody k montáži AC jednotky na střechu.

Jednotka je umístěna v 2. nadzemním podlaží novostavby. Bytový dům má kvalitní zateplení jak zdiva, tak střechy, dále má osazená kvalitní plastová okna s trojsklem, která izolují teplo a zaručují eliminaci hluku. Díky použitým technologiím jsou měsíční náklady na energie maximálně úsporné.Součástí nabídky je také možnost využití kolárny, oplocené zahrady za domem a bezplatného parkování.Nemovitost se nachází v klidné městské části Slezské Předměstí. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie, které činí cca 1.000,-Kč.

Doporučujeme osobní prohlídku.

Energetická náročnost třídy A. 

Ing.Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz