Administrativní prostory

Bieblova
Hradec Králové
44 000 Kč 

Zprostředkujeme vám pronájem administrativních prostorů o celkové podlahové ploše 295 m2, které se nachází v ulici Bieblova, Hradec Králové - Slezské Předměstí.
Jedná se o bezbariérové prostory v přízemí, kde je k dispozici 7 samostatných a zároveň neprůchozích kanceláří, které jsou přístupné z centrální chodby. Dále objekt nabízí oddělené dámské i pánské toalety, kuchyň, koupelnu a dvě technické místnosti. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.
Možnost využití datového serveru a následného rozvedení do všech kanceláří pomocí datových zásuvek. Prostory skýtají řadu možností využití, a to například jako kanceláře, nebo skladové prostory pro e-shop.
Budova, kanceláře i sociální zázemí jsou po rekonstrukci. Nemovitost je nově zateplená a má osazená plastová okna. Součástí objektu je prostorné parkoviště, které nabízí také zastřešená parkovací stání. Celý objekt je oplocen a zabezpečen. Nabízí se zde také příležitost pronájmu dalších 4 samostatných kanceláří v objektu - cena dohodou.
Nemovitost se nachází v městské části Slezské Předměstí, ulice Bieblova v těsné blízkosti Hradecké pekárny. V okolí je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost, zastávka MHD je vzdálena 5 minut chůze.
Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie.
Více informací vám rádi sdělíme po telefonu nebo na osobní schůze. Doporučujeme osobní prohlídku.

Ing.Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz